АКРЕДИТАЦІЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ
ТА ПЕРЕВІРКА КОНТРАГЕНТІВ

Компанія «MainStream Group» в інтересах замовника проводить роботу з акредитації юридичних осіб. Проведення акредитації дозволяє замовнику істотно знизити ризики, пов'язані з можливим встановленням договірних відносин з неблагонадійним контрагентом.

Акредитація юридичної особи може проводитись у рамках переддоговірної роботи під час вибору компанії постачальника або підрядника, для допуску контрагента до участі у тендері або при розгляді питання щодо пролонгації договору і прийняття рішення про подальшу співпрацю з контрагентом.

Метою роботи по акредитації юридичних осіб є визначення ступеня надійності контрагента з позиції проведення аналізу його фінансово-економічних показників і господарської діяльності, а також виявлення можливих ризиків, пов'язаних з діяльністю контрагента і / або діяльністю основних посадових осіб (керівник, директор, засновники) даного контрагента .

У процесі проведення акредитації в інтересах замовника з метою підтвердження наявності у контрагента виробничих потужностей, співробітників або інших умов для ефективного і своєчасного виконання положень договору наші співробітники можуть виїжджати на об'єкти контрагента.

Після вивчення компанії, що проходить акредитацію, замовнику надається Довідка-висновок, яка містить результати роботи з акредитації та висновок щодо надійності контрагента. Крім цього, окремим додатком замовнику передається структурована інформаційна довідка з деталізованою інформацією про контрагента, на підставі якої була підготовлена Довідка-висновок.